" /> Pomoc Prawna Po Wypadku Samochodowym W Chicago | Your Information Hub
Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Posted by on May 2, 2019 in Law |

Pomoc Prawna Po Wypadku Samochodowym W Chicago

Pomoc Prawna Po Wypadku Samochodowym W Chicago

Wypadek samochody zawsze wiąże się z traumą oraz ogromnym stresem. Następstwem wypadku samochodowego może być nie tylko uszkodzenie samochodu uniemożliwiające jego dalszą eksploatację, a co gorsze odniesienie poważnych obrażeń cielesnych, w wyniku których potrzebować będziemy długotrwałej hospitalizacji, kosztownej rehabilitacji lub długotrwałego okresu rekonwalescencji. Niestety, prawie zawsze wiąże się to z poważnymi wydatkami, na które możemy nie być przygotowani. Wówczas zbawienne może okazać się dla nas odszkodowanie powypadkowe, które ułatwi przetrwać trudny okres powrotu do zdrowia. Wypadek samochodowy często niesie za sobą dużo poważniejsze konsekwencje, ponieważ w wyniku poważnych obrażeń możesz przez dłuższy czas nie być zdolny do wykonywania dotychczasowej pracy. Wtedy łatwo jest popaść w poważne problemy finansowe, co może negatywnie wpłynąć na Twoją rekonwalescencję, życie rodzinne, ale także przyczynić się do zapadnięcia w depresję.

W sprawach wypadków samochodowych towarzystwa ubezpieczeniowe zazwyczaj zaoferują sumę odszkodowania, która nie będzie w stanie pokryć wszystkich poniesionych w wypadku strat. Koszty leczenia, ból i cierpienie mogą znacznie przewyższać zaoferowaną nam kwotę pieniędzy. Należy mieć na uwadze fakt, że po podpisaniu ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym, nie będziemy mieć już możliwości ubiegania się o wyższą sumę odszkodowania. Ubezpieczalnie zazwyczaj robią co w ich mocy, by zaniżyć kwotę należnego odszkodowania. W sytuacji bólu i cierpienia w wyniku poniesionych obrażeń, nasza samotna walka z towarzystwem ubezpieczeniowym może okazać się z góry przegraną. W takiej sytuacji niezbędna jest profesjonalna pomoc prawnika. Jednakże towarzystwo ubezpieczeniowe może odradzać Tobie skorzystanie z pomocy prawnej. Takie działanie jest celowe, ponieważ ubezpieczalnie mają świadomość tego, że nie znasz przepisów prawa, w związku z tym, nieświadomy sytuacji zgodzisz się na zaproponowaną przez nich kwotę. Jednakże prawnicy doskonale wiedzą w jaki sposób uzyskać dla Ciebie odpowiednią sumę odszkodowania, która zrekompensuje wszystkie poniesione przez Ciebie straty.

Kancelaria Bellas & Wachowski – Attorneys at Law ma za sobą ponad trzydziestoletnie doświadczenie w sprawach uzyskania odszkodowań powypadkowych. U nas możesz otrzymać pomoc i wsparcie oraz bezpłatną poradę prawną. Udzielamy pomocy w następujących sprawach związanych z wypadkami samochodowymi: wypadki samochodowe, wypadki z udziałem ciężarówek, wypadki motocyklowe, ucieczka z miejsca wypadku, niedostatecznie ubezpieczeni lub nieubezpieczeni kierowcy, którzy są sprawcami wypadku, wypadków spowodowanych pod wpływem alkoholu, poniesienie poważnych i niewielkich obrażeń. Kancelaria Bellas & Wachowski – Attorneys at Law pomoże Tobie w natychmiastowym uzyskaniu odszkodowania w kwocie, która pokryje wszelkie niezbędne potrzeby związane z zaistniałą sytuacją. Z naszym wsparciem możesz czuć się bezpiecznie, ponieważ dołożymy wszelkich starań, aby ugoda zawarta z towarzystwem ubezpieczeniowym była dla Ciebie jak najkorzystniejsza. Po wnikliwym zbadaniu raportów powypadkowych, nasi prawnicy mogą na przykład dokonać zaskakującego odkrycia, że zwykła stłuczka może być następstwem wadliwego pojazdu. Wówczas możliwe jest uzyskanie odszkodowania również od producenta pojazdu.

Naszym priorytetem jest zawsze dobro klienta i w tym celu opracowaliśmy kilka metod zapewniających mu najlepsze wsparcie i ochronę. Nie zwlekaj skontaktuj się z Mecenasem Piotrem Wachowskim już dziś pod numerem (847) 823-9039, a przejdziesz przez trudny okres bez stresu, z profesjonalnym wsparciem.

shares